Novinky

Plot patří k domu stejně tak, jako pásek do kalhot

Creazen

 

Avšak není mu přikládána taková důležitost, jako při výběru interiérového vybavení, které člověk používá denně a bezprostředně. Obvykle se řeší jako poslední, a to i po stránce finanční. Přitom by stačilo uvažovat již při projekci a zpracování rozpočtu s určitou částkou na realizaci plotu.

Přeci jen bude plot plnit svou estetickou i praktickou funkci několik desítek let.

Mnoho současných novostaveb jsou stavby architektonicky velmi podařené a je škoda pokud takto povedený dům zanikne kvůli nevhodně vybranému plotu nebo potřebě domácích vytvořit si takové soukromí, že obeženou dům a pozemek například betonovými prefabrikáty, které naprosto „zabijí“ a odříznou dům od okolí.
Dalším nešvarem jsou na plotě visící stínící textilie nebo před plotem vysázené túje, často sesychající a zbarvené dožluta. Všimněte si, že je to takový charakteristicky kolorit satelitních vilek napříč celou republikou.

Naštěstí existuje řešení, jak nakombinovat pěkný plot a současné mít i tu moznost zajistit neprůhlednost či odstínění od souseda nebo od kolemjdoucích. Může jím být například plot Zenturo.

Plot Zenturo Classic / Zenturo Super je jedním z vkusných prakticky stavebnicových modelů, který je možný kombinovat s přírodními materiály i rostlinami. Plot má povrchovou úpravu a díky tomu je velmi trvanlivý a bezúdržbový.

Pokud chceme vzdušný plot, použijeme dílec samostatně, pokud chceme pozemek odstínit, použijeme dílec dvojitě jako gabionový plot.

Fantazii se meze nekladou a lze vytvářet nesčetné originální kombinace a různě experimentovat.
Takový plot je vašemu domu opravdu módním doplňkem a sklidíte nejeden kompliment.

Designové oplocení:

 

Zenturo

Creazen

Horizen

Bekafor

Nylofor 3D a 2D