Novinky

Instalace stěny HoriZen Prime mezi sousedy na terase

Chcete si vytvořit soukromý prostor mezi bytovými jednotkami na terase nebo zahradě, podívejte se jak jednoduše nainstalovat stěnu/plot HoriZen Prime.

Stěna je zcela bezúdržbová díky kompozitním WPC deskám a hliníkovým sloupků. Dřevo-plastové kompozitní desky vypadají velice přirozeně a jsou příjemné na dotyk.

V tomto případě se instalovala stěna ze setu, tedy celková výška 1,9 m, šířka 1,8 m se krátila na požadovanou velikost. Barva je Antracit a použity jsou standardní desky výšky 15 cm. Kotvení sloupku je provedeno do betonových dlaždic pomocí závitových tyčí a ocelového plátu určeného pro hliníkový sloupek. U stěny domu není potřeba kotvit sloupek, fixace desek HoriZen Prime je provedena pomocí „U“ profilu.

Stěnu můžete doplnit o nerezové dekorativní prvky.

Pokud bude chtít stěnu nižší, není problém dát o několik desek méně a zkrátit sloupek/U profil. Vyšší stěnu můžete také postavit, určitě ale bude lepší konzultace, především v místech kde častěji fouká silný nárazový vítr.

Veškerý materiál na instalaci této stěny naleznete na e-shopu. Pokud si nebudete vědět rady s počty a příslušenstvím, určitě se nám ozvěte.

Vytvořte si předběžnou kalkulaci pro instalaci vašeho plotu.

Více informací o oplocení HoriZen Prime naleznete na webu.